Lubiana Partnerem STS Pogoria

Pasja, wytrwałość, dążenie do nowych horyzontów – to zaledwie kilka słów, które doskonale oddają ducha żeglowania, a także partnerstwo pomiędzy żaglowcem STS Pogoria a renomowanym producentem porcelany. W tym roku „Lubiana” dołączyła do załogi, wpisując się w nowy rozdział historii tej wyjątkowej żeglarskiej przygody.

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. to wiodący producent o ponad 50-letniej tradycji i światowej reputacji w produkcji porcelany. Od lat tworząc wyroby łączące elegancję z wielofunkcyjnością, firma zdobyła uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Ekskluzywne wzory, dbałość o detale i pasja w tworzeniu wyrobów sprawiają, że porcelana „Lubiana” to synonim wyjątkowości i doskonałego rzemiosła. Oferując szeroki wybór produktów, od klasycznych po nowoczesne, „Lubiana” stawia na jakość i piękno, które przetrwają przez wiele pokoleń.

Żaglowiec STS Pogoria to tysiące wspomnień, przeżyć oraz doświadczeń. Setki zdobytych miejsc
i miliony pokonanych mil morskich. Z każdym rokiem, staramy się rozwijać i wyznaczać nowe horyzonty, by każdy następny rejs był wyjątkowym doświadczeniem, które pozostanie z Wami na zawsze. Wspólny rozwój oraz osiąganie kolejnych celów, nie byłby by możliwe, gdyby nie zaangażowanie naszych partnerów.

Pragniemy ogromnie podziękować Zakładom Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A. za zaufanie i wsparcie w naszej wspólnej żeglarskiej przygodzie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!