VBW partnerem STS Pogoria

Pragniemy przedstawić Wam naszego kolejnego partnera firmę VBW Engineering, która niezmiennie od wielu lat wspiera nas w działaniach mających na celu krzewienie pasji do żeglarstwa wśród młodzieży i nie tylko.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszego partnera w realizacjach projektów m.in. dla szkół i uczelni, w jeszcze łatwiejszy sposób udaje nam się dotrzeć do młodych ludzi.

Firma VBW Engineering to polski producent central klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, z siedzibą w Gdyni. Od ponad 25 lat aktywnie działa w branży HVAC będąc wśród liderów producentów urządzeń do klimatyzacji. Na rynku wyróżnia się możliwością dostosowania każdego urządzenia do indywidualnych predyspozycji klienta. Centrale wentylacyjne firmy VBW Engineering za każdym razem konstruowane są specjalnie pod potrzeby i wymagania obiektu, mając na uwadze parametry techniczne i konstrukcyjne. Wszystko to, zapewnia zawsze świeże i czyste powietrze. Jakość oraz indywidualne podejście w produkcji central, zostało docenione na globalnym rynku. Dzisiaj urządzenia naszego partnera można znaleźć w ponad 30 krajach na całym świecie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!