Marina Yacht Park Gdynia partnerem STS Pogoria

Marina Yacht Park to nowoczesny obiekt, dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy z innowacyjnym systemem zarządzania i rezerwacji, który sprawia, że jest to idealne miejsce przygotowane na przyjęcie jednostek z Polski i z zagranicy, jak również przyjazne stałym armatorom. Marina posiada międzynarodowy certyfikat jakości Blue Flag.


Troszkę danych technicznych:
Przystań jachtowa Marina Yacht Park posiada 150 miejsc cumowniczych z dostępem doskonale przygotowanej infrastruktury. 72 miejsca przeznaczone są dla jednostek krótszych niż 14 metrów, 42 dla krótszych niż 12 metrów, 26 miejsc dla jednostek poniżej 10 metrów oraz 10 stanowisk dla jachtów do 20 m długości. Głębokość mariny pozwala na przyjęcie jednostek o zanurzeniu do 8 metrów. Dodatkowo Marina Yacht Park posiada 24 miejsca do dokowania skuterów specjalnie przygotowanymi dla tego typu jednostek pomostami pływającymi.


W ramach mariny funkcjonuje też nowoczesny bosmanat o powierzchni ponad 300 m kw. Na terenie Mariny Yacht Park świadczone będą usługi związane z potrzebami armatorów m.in. mechanik, żaglomistrz i szkutnik. 


Polecamy to miejsce, wszystkim miłośnikom żeglarstwa.